Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego

„Drzewo smutne i wesołe”

Kl. O-III

I - miejsce - Kinga Jarząb i Mateusz Szczepanik – oddział przedszkolny –kl. „O”

II - miejsce - Wiktoria Mirek i Milena Rybak – III kl.

III - miejsce – Julia Kuc – I kl.

Kl. IV – VI

I – miejsce – Karolina Pięta – V kl.

II – miejsce – Natalia Basara – V kl.

III – miejsce – Martyna Paśko – V kl.

Nagrody specjalne

Klaudia Rak – I kl. i Maja Woźniak III kl.

1.Bartosz Łyszczak

2. Kesja Rut

3.Agata Szczepanik

4.Alan Wróbel

5.Natalia Słabicka

6.Natalia Bachleda

7. Amelia Firlej

8. Maria Mazan

9. Jagoda Zając

10. Alicja Kaszuba

W dniu 21 maja 2013r odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego

„Drzewo smutne i wesołe”

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ do Stowarzyszenia wpłynęło 90 prac plastycznych, z Miasta Rzeszowa, Powiatu Rzeszowskiego oraz województwa.

Spotkanie uświetniła obecność zaproszonych gości: Pani Iwony Goś z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie , która wręczała nagrody laureatom oraz Pana Mirosława Ruszały, ze Stowarzyszenia „ EKOSKOP” , który przedstawił bardzo interesującą prezentację nt. Ochrony drzew. Spotkanie przebiegało w bardzo „ekologicznej”i miłej atmosferze.

Należy dodać, że w kosztach zakupionych nagród partycypowało zarówno Stowarzyszenie „EKOSKOP”, jak również WFOŚiGW w Rzeszowie, za co pięknie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Konkurs.