Nowości  

IMAGE Kolonia letnia
poniedziałek, 28 sierpień 2023
W dniach od 21 do 31 lipca miała miejsce kolonia letnia, którą organizowało nasze Stowarzyszenie. Miejsce wypoczynku to  Ponice k/... Czytaj wiecej...
   

Galeria zdjęć  

   

Budujmy Razem  

budynek

   
   

Parafia bł. Karoliny wraz ze Stowarzyszeniem działającym w parafii, tradycyjnie już organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży podczas ferii . Górują oczywiście sporty zimowe: jazda na nartach, na snowboardzie, na łyżwach, saneczkowanie. Podobnie było w tym roku. W pierwszym tygodniu ferii grupa 50 dzieci i młodzieży wyjechała do Muszyny.

DW Szczyt

Wspaniałe warunki lokalowe w D. W. „SZCZYT", miła i przyjazna atmosfera naszego opiekuna duchowego ks. Dariusza oraz wychowawców, sprzyjała wypoczynkowi. Kształtowanie postaw i zachowań w zgodzie z wyznawaną wiarą i zasadami moralnymi, rozwijanie samodzielności, odpowiedzialności, odwagi oraz zwiększanie sprawności ruchowej i fizycznej poprzez uprawianie sportów zimowych, to główne zadania zimowiska. Każdy dzień rozpoczynał się lub kończył uczestnictwem we mszy świętej. W ciągu dnia dzieci uprawiały jazdę na nartach( kilkoro dzieci pod kierunkiem instruktora nauczyło się jazdy), snowboardzie, łyżwach, saneczkowało. Dzieci zwiedzały także Muszynę, Krynicę, jechały kolejką linową na Górę Parkową, oglądały na hali sportowej mecz pucharowy siatkówki, kibicując „ Muszyniance". Wieczory dzieci spędzały na grze w tenisa stołowego, w bilard, oglądały filmy fabularne i edukacyjne. Po całodniowych „wyczynach" sportowych, przy dużym mrozie, dyskoteką mało kto był zainteresowany. Do domu dzieci wróciły wypoczęte i zadowolone.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Muszyna.

 

   
© Stowarzyszenie 2013